Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Обласний штаб перевірив підготовку до зими п’яти районів Харківщини

Обласний штаб перевірив підготовку до зими п’яти районів Харківщини

Засідання відбулось 3 вересня під керівництвом першого заступника голови ХОДА Марка Беккера.

Під час засідання розглянули стан підготовки до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2019/2020 років господарського комплексу та об'єктів соціальної сфери Коломацького, Сахновщинського, Печенізького, Кегичівського та Борівського районів.

Як зазначив Марк Беккер на початку засідання, особлива увага повинна приділятися підготовці закладів культури, освіти та медицини.

«Нагадую, що питання підготовки районів до зими знаходиться на особистому контролі керівниці області Юлії Світличної. Також наголошую на персональній відповідальності кожного з членів штабу за свою ділянку роботи. До 15 вересня ви повинні закінчити виконання всіх робіт, пов’язаних з підготовкою теплосистем та котелень, а до 20 вересня всі об’єкти повинні бути 100% готові до роботи взимку», - звернувся до присутніх Марк Беккер.

За даними директора Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури ХОДА Сергія Магдисюка, в цілому по області житловий фонд підготовлений на 89,8%.

«У Печенізькому та Коломацькому районах підготовку завершено та на 100% оформлено паспорти та акти готовності. Житловий фонд Сахновщинського району готовий на 85%. У Кегичівському районі відсоток підготовки – 81. У Борівському районі рівень підготовки складає 91%, проте слід поліпшити роботу з підписання паспортів та актів готовності», - доповів Сергій Магдисюк.

Також він відзначив, що рівень підготовки об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства в цілому по області складає 89%.

«Вже завершена підготовка у Коломацькому, Печенізькому та Борівському районах. У Сахновщинському районі рівень підготовки складає 97%, у Кегичівському районі - 80%,  тобто відповідає плановому показнику», - підкреслив директор департаменту.

За словами заступника начальника Управління паливно-енергетичного комплексу ХОДА  Наталії Ачкасової, за підсумками 7 місяців підприємствами комплексу  в повному обсязі виконані заплановані на цей період роботи.

«Згідно із затвердженим графіком підготовчих робіт до осінньо-зимового періоду генеруючі підприємства виконують річні плани та плани-графіки ремонтів основного та допоміжного енергетичного обладнання для несення електричних та теплових навантажень протягом опалювального періоду, а також займаються накопиченням палива», - навела дані Наталія Ачкасова.

Наприкінці засідання штабу розглянули питання підготовки до роботи взимку дорожнього господарства області. Як зазначив директор ДП «Дороги Харківщини» Ігор Турченко, у районах, які розглядаються, вже виконані усі заплановані на цей рік роботи з експлуатаційного та поточного утримання.

«Щодо підготовки техніки до зими - готова на 80%. Зараз продовжуємо займатися заготівлею піску та солі. До 10 жовтня ці питання будуть вирішені», - сказав Ігор Турченко.

У свою чергу, заступник голови ХОДА Вадим Данієлян зобов'язав керівників районів та громад приділити особливу увагу стану штучних споруд – мостів та шляхопроводів на своїх дорогах.

«Мости, якість яких викликає питання, потрібно обстежити та отримати відповідні документи, щоб не допустити повторення аварійних ситуацій. Це ж саме стосується споруд, які знаходяться у комунальній власності», - звернувся до членів штабу Вадим Данієлян.

Також під час засідання обговорили питання розрахунків за послуги тепло-, водопостачання і водовідведення, затвердження економічно обґрунтованих тарифів на житлово-комунальні послуги та необхідність вчасного завершення будівництва важливих інфраструктурних об’єктів на території зазначених районів.