ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Анатолій Бабічев провів особистий прийом громадян

03 вересня 2019 | 12:49

3 вересня до заступника голови ХОДА переважно зверталися за допомогою у вирішенні питань зі сфер освіти, культури та спорту.

Так, до Анатолія Бабічева звернулися представники народного колективу з проханням посприяти в організаційних питаннях щодо участі у міжнародному фольклорному фестивалі, що проходитиме у Болгарії.

Ще одна заявниця прийшла подякувати заступнику голови ХОДА за допомогу у вирішенні питання з наданням медичної допомоги її прийомній доньці.

Також на прийомі були озвучені прохання стосовно надання житла дітям-сиротам.

«Насамперед, потрібно стати у чергу на отримання житла. Поки ви цього не зробите, питання з місця не зрушиться», - сказав Анатолій Бабічев.

Він нагадав,  що в області діє програма забезпечення житлом дітей-сиріт. Вперше за часи незалежності України на це виділяються кошти з державного бюджету. Майже 100 дітей вже забезпечені житлом.

Також заявники зверталися за допомогою у вирішенні питань щодо створення футбольної команди, відновлення ставки викладача в одному з навчальних закладів регіону, заборони проведення змагань з автоспорту, організація яких (на думку заявниці) заважає сільськогосподарській діяльності мешканців населеного пункту.

Заступник голови ХОДА також запевнив, що звернення громадян будуть розглянуті профільними підрозділами ХОДА, а заявники отримають відповіді у встановлені законом терміни. Рішення озвучених питань Анатолій Бабічев взяв під особистий контроль.

Фото

Теги: бабічев особистий прийом громадян освіта культура

Версія для друку Поділиться:


Вверх