ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Голова ХОДА привітала з посвятою в студенти першокурсників НТУ «ХПІ»

31 серпня 2019 | 18:11

31 серпня Юлія Світлична відвідала один з провідних вишів області, де взяла участь у низці заходів.

Так, керівниця області привітала з початком нового етапу в житті першокурсників вишу.

«Ви стали частиною родини політехніків. Позаду у вас екзамени, позаду переживання, сподівання, нерви. Усе це завершилося. У вас попереду - незабутні, хвилюючі, інколи радісні часи, які зроблять з вас спеціалістів та людей. Не буду вам читати лекції - у вас для цього буде багато часу. Хочу побажати вам ніколи не здаватися. Будьте впевненими у своїх силах. Не бійтеся помилятися. Ніколи не буває злетів без випробувань. Ви – найкращі, адже ви студенти Харківської політехніки», - звернулася Юлія Світлична до учасників свята.

Вітаючи першокурсників, ректор НТУ «ХПІ» Євген Сокол відзначив досягнення випускників та студентів вишу.

«Щаслива зірка привела вас у наш університет. Великі традиції нашого вишу були закладені ще в 1885 році. Визначні професори та академіки працювали в ХПІ. Це лауреат Нобелівської премії Лев Ландау, академіки Атрощенко, Бережний, Підгорний та ще велика кількість. Якщо ви пройдетеся вулицями нашого містечка, то побачите 56 меморіальних дошок, які свідчать про те, що тут працювали великі науковці та державні діячі. Минулого року 35 наших студентів зайняли призові місця на студентських олімпіадах другого туру, 67 студентів отримали призові місця в захисті наукових робіт, і це все – велика праця наших викладачів та студентів», - сказав Євген Сокол.

Частиною урочистостей 31 серпня стало відкриття в НТУ «ХПІ» ІТ-скверу – першої частини великого парку науки й техніки під відкритим небом. Також під час посвяти в студенти запалили символічну «Чашу знань», відбулись виступи творчих колективів вишу та місцева команда КВК.

Більше фото

Фото

Теги: світлична хпі студенти посвята

Версія для друку Поділиться:


Вверх