ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Заклади культури і мистецтва на 100% готові до нового навчального року

30 серпня 2019 | 14:34

30 серпня Анатолій Бабічев узяв участь в обласній нараді керівників початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів.

«У пріоритеті роботи облдержадміністрації та, зокрема, голови ХОДА Юлії Світличної - розвиток на Харківщині сфер культури, мистецтва, освіти та науки. Звичайно, заклади мистецтва регіону мають славетні традиції. Харківська область – одна з перших, де розпочиналась мистецька освіта. Наші колективи, випускники мистецьких закладів користуються попитом і відомі далеко за кордоном», - сказав заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев.

Він також зазначив, що обласна влада активно підтримує розвиток і поліпшення матеріально-технічної бази закладів культури й мистецтва Харківської області.

«Ми приділяємо велику увагу саме проведенню ремонтних робіт у закладах культури та мистецтва. Проведено значну роботу за різними напрямками: це й ремонт дахів, і заміна вікон, запровадження енергозберігаючих технологій. Зокрема, виконані ремонтні роботи в Краснокутській та Лозівській музичних школах, завершуються роботи в Золочівській. Також потроху оновлюємо базу музичних інструментів у коледжах та училищах», - сказав Анатолій Бабічев.

Зокрема, за словами директора Харківського художнього училища Костянтина Савченка, завдячуючи ХОДА в закладі зроблено ремонт.

«Оновили актову залу, замінили половину вікон у будівлі, відремонтували багато аудиторій училища. Також було виділено комп’ютери для відділення дизайну», - сказав Костянтин Савченко.

Також у ході наради обговорили питання позашкільної освіти в умовах освітньої реформи та децентралізації, організації освітнього процесу в мистецьких школах у 2019 – 2020 навчальному році, нормативно-правового забезпечення мистецької освіти. Окрім того, приділили увагу обговоренню ефективного менеджменту як основи розвитку мистецького закладу.

Фото

Теги: культура мистецтво заклади нарада бабічев

Версія для друку Поділиться:


Вверх