ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Харківському медичному університеті відбулося посвячення першокурсників у студенти

30 серпня 2019 | 12:32

У Харківському медичному університеті відбулося посвячення першокурсників у студенти

Новоспечених студентів та колектив вишу привітав зі святом заступник голови ХОДА Михайло Черняк.

Він передав першокурсникам побажання наснаги та успіхів у навчанні від голови ХОДА Юлії Світличної.

«Сьогодні ви стали студентами однієї з найкращих медичних шкіл України. Ви обрали важкий шлях навчання, адже щоб здобути медичну освіту, необхідно докласти багато зусиль. Крім того, медицина це та сфера, в які потрібно вчитися та розвиватися постійно. Сьогодні все динамічно та стрімко змініться, і медика необхідно завжди бути в тренді змін в системі охорони здоров’я. Бажаю вам бути відповідальними перед собою і в подальшому перед своїми пацієнтами. Досягайте поставлених цілей та продовжуйте прославляти харківський медичний університет», - звернувся Михайло Черняк до присутніх.

Він також побажав успіхів у роботі новому ректору вишу Валерію Капустнику.

«Бажаю вам продовжувати славетні традиції університету. Натхнення, успіхів та здоров'я, щоб давати знання новим поколінням, які йдуть в медицину», - сказав заступник голови ХОДА.

«Сьогодні наш виш поповнив ще один загін молодих людей, які визначилися принаймні з двома важливим рішеннями. Перше - це вибір професії. Друге - це те, що ви обрали саме харківській Національний медичний університет, який має дивовижну історію, прекрасне сьогодення, і, впевнений, таке ж майбутнє», - звернувся до першокурсників Валерій Капусник.

Фото

Теги: черняк медичний університет посвята в студенти

Версія для друку Поділиться:


Вверх