Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Юлія Світлична зустрілася з тимчасовим повіреним у справах США в Україні Вільямом Тейлором

Юлія Світлична зустрілася з тимчасовим повіреним у справах США в Україні Вільямом Тейлором

Учасницею зустрічі голови ХОДА з керівником Посольства США в Україні також стала директорка відділу з правоохоронних питань посольства Стефані Холмс.

«З Вільямом Тейлором і Стефані Холмс говорили про подальші реформи та розвиток України, - повідомила за результатами зустрічі керівниця Харківщини. - Антикорупційна політика, структурні зміни в економіці, розвиток бізнесу, соціальні та гуманітарні програми, і, безумовно, Харківщина. Вдячна нашим партнерам за позитивну оцінку та підтримку наших дій».

Нагадаємо, зі Стефані Холмс Юлія Світлична зустрічалася 13 серпня. Під час заходу обговорили спільні проєкти Харківщини та США, що реалізуються у правоохоронній, безпековій сферах та антикорупційній діяльності. Оцінюючи співпрацю Посольства США в Україні з Харківщиною, директорка відділу з правоохоронних питань посольства відзначила: «Тут, на Харківщині, ми маємо наших найкращих партнерів, особливо - у правоохоронній сфері. Я думаю, що це розпочинається з губернатора – з підтримки та співпраці з губернатором».