ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Жителі області зверталися до Михайла Черняка за допомогою у вирішенні медичних і соціальних питань

28 серпня 2019 | 15:13

28 серпня заступник голови ХОДА провів особистий прийом громадян.

На прийом до Михайла Черняка звернулися близько 20 жителів області. Заявників, які зверталися з питання надання матеріальної допомоги, Михайло Черняк запевнив, що всі звернення розгляне профільна комісія. Він зазначив, що для отримання часткової або повної компенсації витрачених на лікування коштів заявникам необхідно надати комплект документів, у тому числі копії чеків, що підтверджують витрати на лікування або послуги.

Також громадяни зверталися за допомогою в проведенні медичного обстеження та лікування. Заступник голови ХОДА запевнив, що всі, хто потребує медичної допомоги, зможуть її отримати в обласних закладах охорони здоров'я. Так жителю Солоницівки Дергачівського району проведуть стоматологічне лікування в спеціалізованій обласній лікарні. Пенсіонеру з Харківського району запропоновано пройти обстеження в Харківському обласному клінічному центрі урології та нефрології ім.В.І.Шаповала. Жителю Дергачівського району нададуть необхідну кардіологічну допомогу в Харківській обласній клінічній лікарні.

З проханням допомогти в лікуванні суглобів ніг звернулася пенсіонерка зі Зміївського району.

«В обласній клінічній травматологічній лікарні вас обстежать й призначать необхідне лікування. У разі необхідності тут же нададуть хірургічну допомогу», - запропонував Михайло Черняк.

Також на прийом до Михайла Черняка прийшов громадський активіст, який просив про проведення координаційної ради з питань ВІЛ та туберкульозу. За словами Михайла Черняка, таке засідання буде проведено найближчим часом, на ньому розглянуть всі питання, що накопичилися в області у цих сферах.

З питанням про визначення статусу чорнобильців на прийом звернулися члени ініціативної групи. Михайло Черняк наголосив, що готовий піднімати питання врегулювання існуючих законодавчих проблем чорнобильців на більш високому рівні. Також заступник керівника області відзначив плідну роботу з активістами на засіданнях робочої групи з питань ліквідаторів аварії на ЧАЕС при ХОДА.

Рішення озвучених в ході прийому питань Михайло Черняк взяв під особистий контроль.

Фото

Теги: черняк особистий прийом громадян

Версія для друку Поділиться:


Вверх