ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

За ініціативи ХОДА проведено соціальні оглядові екскурсії центром Харкова

27 серпня 2019 | 13:25

Автобусні оглядові екскурсії, які охоплюють історичну частину міста, були приурочені до Дня міста та Дня Незалежності України.

За словами директорки обласного комунального закладу «Харківський організаційно-методичний центр туризму» Валентини Холодок, ініціативу проведення соціальних оглядових екскурсій було започатковано в 2018 році. Цього року екскурсанти мали змогу ознайомитися з містом за маршрутом: майдан Конституції – Благовіщенський майдан – вул. Полтавський шлях – Павлівська площа – вул. Пушкінська – вул. Весніна – вул. Сумська – майдан Свободи – вул. Сумська – майдан Конституції.

«Цього року проведено 8 екскурсій для більш ніж 400 осіб, за участю фахових екскурсоводів. У межах проєкту проводили низку різних безкоштовних заходів, також екскурсії  орієнтовані на соціально незахищені верстви населення: пенсіонерів, людей з інвалідністю, воїнів АТО, вимушених переселенців», - зазначила Валентина Холодок.

Організатори  відзначають - проєкт покликаний стати щорічним і традиційним. Також вони підкреслили, що відвідують такі екскурсії не тільки жителі області. Цього року серед охочих ознайомитися з історією Слобожанщини були туристи з Казахстану, Німеччини та Великобританії.

Довідка. Соціальні оглядові екскурсії є частиною проєкту «Відкрита долоня», який реалізується за підтримки Управління культури і туризму ХОДА в партнерстві з ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму»  та харківським туристичним оператором «Відпочинок на всі 100».

Фото

Теги: туризм соціальні оглядові екскурсії

Версія для друку Поділиться:


Вверх