ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Проект розпорядження "Про встановлення тарифу на інвентаризацію нерухомого майна, на оформлення прав власності на об’єкти нерухомого майна та реєстрацію таких прав - послуги, що надає комунальне підприємство “Архітектурне бюро та бюро технічної інвентаризації Ізюмського району”

26 липня 2011 | 00:00

Про встановлення тарифу
на інвентаризацію нерухомого майна,
на оформлення прав власності
на об’єкти нерухомого майна
та реєстрацію таких прав - послуги,
що надає комунальне підприємство
“Архітектурне бюро та бюро технічної
інвентаризації Ізюмського району”

З метою приведення тарифу на інвентаризацію нерухомого майна, на оформлення прав власності на об’єкти нерухомого майна та реєстрацію таких прав - послуги, що надає комунальне підприємство “Архітектурне бюро та бюро технічної інвентаризації Ізюмського району” у відповідність з витратами підприємства, відповідно до статей 8, 9 Закону України “Про ціни і ціноутворення”, постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.1996 № 1548 “Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)” (зі змінами), керуючись статтями 6, 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”:

1. Установити тариф на інвентаризацію нерухомого майна, на оформлення прав власності на об’єкти нерухомого майна та реєстрацію таких прав – послуги, що надає комунальне підприємство “Архітектурне бюро та бюро технічної інвентаризації Ізюмського району”, у розмірі 29,53 грн. без ПДВ за 1 нормо-годину послуг.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 03.11.2009 № 626 “Про встановлення тарифу на інвентаризацію нерухомого майна, на оформлення прав власності на об’єкти нерухомого майна та реєстрацію таких прав – послуги, що надає комунальне підприємство “Архітектурне бюро та бюро технічної інвентаризації Ізюмського району”, зареєстроване в Головному управлінні юстиції у Харківській області 19.11.2009 за № 46/1076.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Ю.А. Сапронова.

4. Це розпорядження набирає чинності з дня його опублікування в газеті “Слобідський край”.
 

Голова обласної державної
адміністрації                                                       М.М. ДОБКІН

 

Версія для друку Поділиться:


Вверх