Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Проект розпорядження голови обласної державної адміністрації "Про забезпечення організації та проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2016 році за рахунок коштів обласного бюджету".

07 вересня 2016 | 14:22

Проект розпорядження голови обласної державної адміністрації "Про забезпечення організації та проведення конкурсу  з визначення програм  (проектів, заходів),  розроблених громадськими організаціями, для виконання (реалізації) яких надається  фінансова підтримка у 2016 році за рахунок коштів обласного бюджету".

Опис програми (проекту, заходу), розробленої громадською організацією, для виконання (реалізації) якої надається фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету, та кошторис витрат, необхідних для виконання (реалізації) програми (проекту, заходу).

Заява про участь у конкурсі з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2016 році за рахунок коштів обласного бюджету.

Фінансовий та підсумковий звіт про виконання договору та обсяг використаних бюджетних коштів, спрямованих на реалізацію програми (проекту, заходу), розробленого громадською організацією, для виконання (реалізації) якої  надається фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету.

Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2016 році за рахунок коштів обласного бюджету.


Поділиться: