ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта проект розпорядження Харківської обласної державної адміністрації “Про заборону відвідування населенням хвойних лісів і в’їзду до лісів області транспортних засобів у період високої пожежної небезпеки протягом 2014 року”

20 лютого 2014 | 11:11

Розробник проекту — Харківське обласне управління лісового та мисливського господарства

Проект регуляторного акта передбачає тимчасове введення заборони доступу населення в хвойні ліси та в’їзду до лісів транспортних засобів у період високої пожежної небезпеки протягом 2014 року. Прийняття регуляторного акта сприятиме посиленню пожежної безпеки в лісових насадженнях області, зменшенню кількості лісових пожеж.
Проект розпорядження голови облдержадміністрації “Про заборону відвідування населенням хвойних лісів і в’їзду до лісів області транспортних засобів у період високої пожежної небезпеки протягом 2014 року” розроблений відповідно до статей 31,88 Лісового кодексу України, статей з метою забезпечення збереження лісових насаджень області від пожеж та керуючись статтями 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації».
Проект розпорядження “Про заборону відвідування населенням хвойних лісів і в’їзду до лісів області транспортних засобів у період високої пожежної небезпеки протягом 2014 року” оприлюднений на офіційному веб-сайті: Харківської обласної державної адміністрації (http://www.kharkіvoda.gov.ua).
Проект розпорядження обмежує право громадян щодо вільного перебування в лісових насадженнях області при встановленні високої пожежної небезпеки.
Зауваження і пропозиції до проекту розпорядження обласної державної адміністрації просимо надавати до Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства за поштовою адресою: м. Харків, вул. Пушкінська, 86 (тел.(057)716-05-52) та на електронну адресу — kharkivlis@i.ua.

Начальник управління                                                                     С. І. Мусієнко

 

Версія для друку Поділиться:


Вверх