Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Виконання будівельних робіт підприємствами Харківської області за січень–листопад 2012 року*

У січні–листопаді 2012р. підприємствами області виконано власними силами будівельних робіт на суму 3681645 тис.грн., що у порівнянних цінах становить 94,3% до обсягів будівництва у січні–листопаді 2011р.
У січні–листопаді 2012р. порівняно з відповідним періодом 2011р. скоротились обсяги будівельних робіт за всіма видами будівельної діяльності: роботи, виконані підприємствами з підготовки будівельних ділянок – на 5,9%, з будівництва будівель та споруд – на 2,9%, з установлення інженерного устатковання будівель та споруд – на 17,2% та з завершення будівництва – на 4,6%.
На загальну тенденцію зменшення найбільше вплинула діяльність підприємств, що здійснюють будівництво будівель та споруд (частка яких у загальному обсязі становила 53,4%) та підприємства, які здійснюють роботи з підготовки будівельних ділянок (35,5%).
У звітному періоді було виконано будівельні роботи у: м. Харкові, всіх містах обласного значення та 16 районах області. Обсяги будівництва зменшились порівняно з січнем–листопадом 2011р. по 6 районах м.Харкова, 1 місту обласного значення та 5 районах області.
За темпами обсягів виконаних будівельних робіт серед регіонів України Харківська область посідає десяте місце.

_______________
*За даними великих, середніх і вагомих за обсягами малих підприємств.

Заступник начальника Головного управління статистики І.Г.Наумов