Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Виконання будівельних робіт підприємствами Харківської області за січень–жовтень 2012 року*

У січні–жовтні 2012р. підприємствами області виконано власними силами будівельних робіт на суму 3335729 тис.грн., що у порівнянних цінах становить 95,8% до обсягів будівництва у січні–жовтні 2011р.
У січні–жовтні 2012р. порівняно з відповідним періодом 2011р. скоротились обсяги будівельних робіт, виконані підприємствами з підготовки будівельних ділянок – на 3,7%, установлення інженерного устатковання будівель та споруд – на 19,2%. Разом з тим зросли обсяги будівельних робіт, з завершення будівництва – на 8,0%.
На загальну тенденцію зменшення найбільше вплинула діяльність підприємств, що здійснюють підготовку будівельних ділянок (частка яких у загальному обсязі становила 36,4%), а саме: ті підприємства, які здійснюють розвідувальне буріння.
У звітному періоді було виконано будівельні роботи у: м. Харкові, всіх містах обласного значення та 16 районах області. Обсяги будівництва зменшились порівняно з січнем–жовтнем 2011р. по: 6 районах м.Харкова, 1 місту обласного значення та 6 районах області.
За темпами обсягів виконаних будівельних робіт серед регіонів України Харківська область посідає десяте місце.

_______________
*За даними великих, середніх і вагомих за обсягами малих підприємств.

Заступник начальника Головного управління статистики М.О. Тур