Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Виконання будівельних робіт підприємствами Харківської області за січень–вересень 2012 року*

Підприємствами області у січні–вересні 2012р. виконано власними силами будівельних робіт на суму 2930319 тис.грн., що у порівнянних цінах становить 96,4% до обсягів будівництва у січні–вересні 2011р.
У січні–вересні 2012р. порівняно з відповідним періодом 2011р. скоротились обсяги будівельних робіт, виконані підприємствами з підготовки будівельних ділянок – на 5,0%, установлення інженерного устатковання будівель та споруд – на 17,2%. Разом з тим зросли обсяги будівельних робіт, виконані підприємствами із будівництва будівель та споруд – на 0,8% та з завершення будівництв – на 24,4%.
На загальну тенденцію зменшення найбільше вплинула діяльність підприємств, що здійснюють підготовку будівельних ділянок (частка яких у загальному обсязі становила 37,1%), а саме ті підприємства, які здійснюють розвідувальне буріння.
У звітному періоді було виконано будівельні роботи у: м. Харкові, всіх містах обласного значення та 15 районах області. Обсяги будівництва зменшились порівняно з січнем–вереснем 2011р. по: 5 районах м.Харкова, 2 містах обласного значення та 5 районах області.
За темпами обсягів виконаних будівельних робіт серед регіонів України Харківська область посідає дев’яте місце.

_______________
*За даними великих, середніх і вагомих за обсягами малих підприємств.

Заступник начальника   І.Г.Наумов