Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Виконання будівельних робіт підприємствами Харківської області за січень – серпень 2012 року*

У січні – серпні 2012 р. підприємствами області виконано власними силами будівельних робіт на суму 2533738 тис.грн., що у порівнянних цінах становить 96,3% до обсягів будівництва у січні – серпні 2011 р.

Збільшення обсягів будівельних робіт проти січня–серпня попереднього року відбулося за наступними видами будівельної діяльності: будівництво будівель та споруд – на 1,6%, роботи з завершення будівництва – на 16,4%.
На загальну тенденцію збільшення найбільше вплинула діяльність підприємств, що займаються будівництвом будівель та споруд (частка яких у загальному обсязі становить більше половини – 51,7%), а саме ті підприємства, що здійснюють загальнобудівельні роботи.

У звітному періоді виконано будівельні роботи у: м. Харкові, всіх містах обласного значення та 15 районах області. Обсяги будівництва збільшились порівняно з січнем–серпнем 2011р. по: шести районах м.Харкова, чотирьох містах обласного значення та шести районах області.

За обсягами виконаних будівельних робіт серед регіонів України Харківська область посідає четверте місце (попереду м. Київ, Донецька та Дніпропетровська області).

_______________
*За даними великих, середніх і вагомих за обсягами малих підприємств.

В.о. начальника
Головного управління статистики у Харківській області О.М. Ракітіна