Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Виконання будівельних робіт підприємствами Харківської області за січень–березень 2010р.

Прес-випуск
"19" квітня 2010р.
№ 47-06/109

У січні–березні 2010р. підприємствами області виконано власними силами будівельних робіт на суму 528275 тис.грн., що у порівнянних цінах становить 96,0% до обсягів будівництва у відповідному періоді попереднього року.
Структура будівельних робіт за видами будівельної діяльності в порівнянні з І кварталом 2009р. майже не зазнала змін.
Скорочення обсягів будівельних робіт проти відповідного періоду попереднього року відбулося за всіма основними видами будівельної діяльності .
На загальну тенденцію найбільше вплинула діяльність підприємств, що займаються будівництвом будівель і споруд (частка яких у загальному обсязі становить 94,0%). Серед них значно скоротили обсяги робіт підприємства, що здійснюють будівництво будівель (на 34,7% проти січня–березня попереднього року).
Темп робіт з установлення інженерного устатковання будівель та споруд (частка якого у загальному обсязі становить 5,8%) знизився на 0,4% проти І кварталу минулого року.
У звітному періоді виконано будівельні роботи у: м.Харкові, 4 містах обласного підпорядкування та 8 районах області. Обсяги будівництва скоротились порівняно з попереднім періодом 2009р. по: м.Харкову (окрім Червонозаводського району), 3 містах обласного підпорядкування (окрім м.Люботина), 3 районах області (окрім Вовчанського, Дергачівського, Красноградського, Нововодолазького та Харківського районів) за рахунок зменшення обсягів будівництва житла, будівництва та капітального ремонту доріг.
З початку року не працювали 44,0% від загальної кількості будівельних підприємств.
За обсягами виконаних будівельних робіт серед регіонів України Харківська область посідає третє місце (попереду м.Київ та Донецька область).

_______________
1За даними великих, середніх і вагомих за обсягами малих підприємств.

Заступник начальника
Головного управління статистики О.М.Ракітіна