Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Виконання будівельних робіт підприємствами Харківської області за січень–червень 2012 року*

У січні–червні 2012р. підприємствами області виконано власними силами будівельних робіт на суму 1873328 тис.грн., що у порівнянних цінах становить 103,6% до обсягів будівництва у січні–червні 2011р.
Збільшення обсягів будівельних робіт проти січня–червня попереднього року відбулося за наступними видами будівельної діяльності: будівництво будівель і споруд – на 9,2%, роботи з завершення будівництва – на 53,9%.
Незмінним залишився темп обсягу виконаних робіт з підготовки будівельних ділянок.
Підприємства, які займаються установленням інженерного устатковання будівель та споруд зменшили обсяги робіт у порівнянні з січнем–червнем минулого року на 6,8%.
На загальну тенденцію збільшення найбільше вплинула діяльність підприємств, що займаються будівництвом будівель і споруд (частка яких у загальному обсязі становить 49,8%), а саме – підприємства, що здійснюють загальнобудівельні роботи.
У звітному періоді виконано будівельні роботи у: м. Харкові, 6 містах обласного значення та 12 районах області. Обсяги будівництва збільшились порівняно з січнем–червнем 2011р. по майже по всіх районах м.Харкова (окрім Орджонікідзевського та Червонозаводського районів), по всіх містах обласного значення (окрім м.Куп’янська та м.Чугуєва) та по 8 районах області (окрім Дергачівського, Красноградського, Нововодолазького та Шевченківського районів).
За обсягами виконаних будівельних робіт серед регіонів України Харківська область посідає четверте місце (попереду м. Київ, Донецька та Дніпропетровська області), а за темпами – сьоме.

_______________
*За даними великих, середніх і вагомих за обсягами малих підприємств.

Заступник начальника         І.Г.Наумов