Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Виконання будівельних робіт підприємствами Харківської області за січень–травень 2012 рік*

У січні–травні 2012р. підприємствами області виконано власними силами будівельних робіт на суму 1516578 тис.грн., що у порівнянних цінах становить 105,2% до обсягів будівництва у січні–травні 2011р.
Збільшення обсягів будівельних робіт проти січня–травня попереднього року відбулося майже за всіма видами будівельної діяльності: будівництво будівель і споруд – на 13,4%, установлення інженерного устатковання будівель та споруд – на 7,7%, роботи з завершення будівництва – на 48,2%.
На загальну тенденцію збільшення найбільше вплинула діяльність підприємств, що займаються будівництвом будівель і споруд (частка яких у загальному обсязі становить 48,8%), а саме – підприємства, що здійснюють загальнобудівельні роботи.
Водночас, підприємства, які займаються підготовкою будівельних ділянок (39,8% до загального обсягу виконаних будівельних робіт) зменшили обсяги робіт у порівнянні з січнем–травнем минулого року на 4,1%.
У звітному періоді виконано будівельні роботи у: м. Харкові, 6 містах обласного значення та 12 районах області. Обсяги будівництва збільшились порівняно з січнем–травнем 2011р. по майже по всіх районах м.Харкова (окрім Московського району), по всіх містах обласного значення (окрім м.Чугуєва) та по 8 районах області (окрім Дергачівського, Красноградського, Нововодолазького та Шевченківського районів).
За обсягами виконаних будівельних робіт серед регіонів України Харківська область посідає четверте місце (попереду м. Київ, Донецька та Дніпропетровська області).
_______________
*За даними великих, середніх і вагомих за обсягами малих підприємств.

Заступник начальника Головного управління статистики  І.Г.Наумов