Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Виконання будівельних робіт підприємствами Харківської області за січень–квітень 2012 рік*

У січні-квітні 2012р. підприємствами області виконано власними силами будівельних робіт на суму 1084807 тис.грн., що у порівнянних цінах становить 96,0% до обсягів будівництва у січні–квітні 2011р.
Зменшення обсягів будівельних робіт проти січня-квітня попереднього року відбулося майже за всіма видами будівельної діяльності: роботи з підготовки будівельних ділянок – на 8,6%, будівництво будівель та споруд – на 3,4% та роботи з завершення будівництва – на 40,4%.
Водночас, підприємства, які займаються установленням інженерного устатковання будівель та споруд (10,9% до загального обсягу виконаних будівельних робіт) збільшили обсяги робіт у порівнянні з січнем–квітнем минулого року на 16,4%.
У звітному періоді виконано будівельні роботи у: м. Харкові, 5 містах обласного значення та 12 районах області. Обсяги будівництва зменшились порівняно з січнем–квітнем 2011р. по 4 районах м.Харкова (окрім Дзержинського, Київського, Ленінського, Фрунзенського та Червонозаводського районів). Водночас, збільшились обсяги будівельних робіт по всіх містах обласного значення та по декількох районах області (окрім Дергачівського, Красноградського, Нововодолазького та Шевченківського районів).
За обсягами виконаних будівельних робіт серед регіонів України Харківська область посідає четверте місце (попереду м. Київ, Донецька та Дніпропетровська області).
_______________
*За даними великих, середніх і вагомих за обсягами малих підприємств.

Заступник начальника Головного управління статистики
О.М. Ракітіна