Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Виконання будівельних робіт підприємствами Харківської області за січень–березень 2012 рік*

У січні-березні 2012р. підприємствами області виконано власними силами будівельних робіт на суму 776975 тис.грн., що у порівнянних цінах становить 92,0% до обсягів будівництва у січні–березні 2011р.
Зменшення обсягів будівельних робіт проти січня-березня попереднього року відбулося за всіма видами будівельної діяльності: роботи з підготовки будівельних ділянок – на 2,6%, будівництво будівель та споруд – на 13,0%, установлення інженерного устатковання будівель та споруд – на 11,1%, роботи з завершення будівництва – на 30,4%.
На загальну тенденцію найбільше вплинула діяльність підприємств, які займаються підготовкою будівельних ділянок (частка яких у загальному обсязі становить 49,0%), а також підприємства, які займаються будівництвом будівель і споруд (42,0%).
У звітному періоді виконано будівельні роботи у: м. Харкові, 5 містах обласного значення та 11 районах області. Обсяги будівництва зменшились порівняно з січнем–березнем 2011р. по 5 районах м.Харкова (окрім Дзержинського, Ленінського, Фрунзенського та Червонозаводського районів). Водночас, збільшились обсяги будівельних робіт по всіх містах обласного значення та по районах області (окрім Дергачівського, Красноградського, Нововодолазького та Шевченківського районів).
За обсягами виконаних будівельних робіт серед регіонів України Харківська область посідає четверте місце (попереду м. Київ, Донецька та Дніпропетровська області).
_______________
*За даними великих, середніх і вагомих за обсягами малих підприємств.

Заступник начальника Головного управління статистики І.Г.Наумов