Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Виконання будівельних робіт підприємствами Харківської області за січень–лютий 2012 рік*

У січні-лютому 2012р. підприємствами області виконано власними силами будівельних робіт на суму 473186 тис.грн., що у порівнянних цінах становить 97,3% до обсягів будівництва у січні–лютому 2011р.
Зменшення обсягів будівельних робіт проти січня-лютого попереднього року відбулося майже за всіма видами будівельної діяльності: будівництво будівель та споруд – на 5,3%, установлення інженерного устатковання будівель та споруд – на 21,3%, роботи з завершення будівництва – на 28,0%. Водночас, роботи з підготовки будівельних ділянок зросли проти відповідного періоду попереднього року на 2,7%.
На загальну тенденцію найбільше вплинула діяльність підприємств, що займаються підготовкою будівельних ділянок (частка яких у загальному обсязі становить 53,1%), а саме – підприємства, що здійснюють розвідувальне буріння. Підприємства, які займаються будівництвом будівель і споруд (40,0% до загального обсягу виконаних будівельних робіт) скоротили обсяги загально будівельних робіт у порівнянні з відповідним періодом минулого року на 2,4%.
У звітному періоді виконано будівельні роботи у: м. Харкові, 5 містах обласного значення та 10 районах області. Обсяги будівництва зменшились порівняно з січнем–лютим 2011р. по 4 районах м.Харкова (суттєве зменшення по Орджонікідзевському району – 45,0% до відповідного періоду попереднього року). Водночас, збільшились обсяги будівельних робіт по всіх містах обласного значення та по районах області (окрім Дергачівського та Нововодолазького районів).
За обсягами виконаних будівельних робіт серед регіонів України Харківська область посідає четверте місце (попереду м. Київ, Донецька та Дніпропетровська області).
_______________
*За даними великих, середніх і вагомих за обсягами малих підприємств.

Заступник начальника Головного управління статистики І.Г.Наумов