Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Виконання будівельних робіт підприємствами Харківської області за січень 2012 рік*

У січні 2012р. підприємствами області виконано власними силами будівельних робіт на суму 241167 тис.грн., що у порівнянних цінах становить 96,3% до обсягів будівництва у січні 2011 р.
Зменшення обсягів будівельних робіт проти січня попереднього року відбулося майже за всіма видами будівельної діяльності: підготовка будівельних ділянок – на 5,5%, установлення інженерного устатковання будівель та споруд – на 22,4%, роботи з завершення будівництва – на 82,6%.
На загальну тенденцію зниження найбільше вплинула діяльність підприємств, що займаються підготовкою будівельних ділянок (частка яких у загальному обсязі становить 55,3%), а саме – підприємства, що здійснюють розвідувальне буріння.
Водночас, підприємства, які займаються будівництвом будівель і споруд (38,5% до загального обсягу виконаних будівельних робіт) збільшили обсяги робіт у порівнянні з січнем минулого року на 3,4%.
У звітному періоді виконано будівельні роботи у: м. Харкові,
5 містах обласного значення та 10 районах області. Обсяги будівництва зменшились порівняно з січнем 2011р. по м.Харкову, м.Чугуєву та Зачепилівському і Красноградському районах області.
За обсягами виконаних будівельних робіт серед регіонів України Харківська область посідає четверте місце (попереду м. Київ, Донецька та Дніпропетровська області).
_______________
*За даними великих, середніх і вагомих за обсягами малих підприємств.

 

Перший заступник начальника Головного управління статистики І.Г.Наумов