Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Виконання будівельних робіт підприємствами Харківської області за січень–жовтень 2011 рік*

У січні–жовтні 2011р. підприємствами області виконано власними силами будівельних робіт на суму 2938109 тис.грн., що у порівнянних цінах становить 101,9% до обсягів будівництва у відповідному періоді попереднього року.
Зростання обсягів будівництва у січні–жовтні 2011р. проти відповідного періоду попереднього року відбулось лише з установлення інженерного устатковання будівель та споруд, які зросли проти відповідного періоду попереднього року на 68,9%.
За всіма іншими видами будівельної діяльності обсяги скоротились: роботи з підготовки будівельних ділянок на 1,4%, роботи з будівництва будівель і споруд та з завершення будівництва – на 2,5% та 66,4% відповідно.
На загальну тенденцію найбільше вплинула діяльність підприємств, що займаються будівництвом будівель і споруд, частка яких у загальному обсязі становить 89,1%. Серед них значно збільшили обсяги робіт підприємства, що здійснюють будівництво місцевих трубопроводів, ліній зв’язку та енергопостачання на 34,1%. Також на 13,4% наростили обсяги робіт підприємства, що займаються загальнобудівельними роботами. Водночас, підприємства, які займаються іншими будівельними роботами (38,4% до загального обсягу виконаних будівельних робіт) скоротили обсяги робіт у порівнянні з відповідним періодом минулого року на 13,8%.
У звітному періоді виконано будівельні роботи у: м. Харкові,
6 містах обласного значення та 12 районах області. Обсяги будівництва збільшились порівняно з січнем–жовтнем 2010р. по м.Харкову окрім Комінтернівського району та м. Ізюму.
З початку року не працювали 21,1% від загальної кількості будівельних підприємств, що звітували за січень–жовтень 2011р.
За обсягами виконаних будівельних робіт серед регіонів України Харківська область посідає четверте місце (попереду м. Київ, Донецька та Дніпропетровська області).
_______________
* За даними великих, середніх і вагомих за обсягами малих підприємств.

Перший заступник начальника Головного управління статистики

І.Г.Наумов