Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Використання паливно-енергетичних ресурсів за січень–червень 2011р.*

У січні–червні 2011р. відбулося зменшення витрат палива та теплоенергії у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року. Так, споживання котельно-пічного палива зменшилось на 0,7% і склало 2862,1 тис.туп, теплоенергії – на 1,7% 
(2050,1 тис.Гкал). Поряд з цим зросло використання електроенергії на 5,8%
(2159,2 млн.кВтּгод).
Традиційно для області, найбільшим споживачем паливно-енергетичних ресурсів є промисловість. Нею було використано 90,2% котельно-пічного палива, 42,4% теплоенергії та 50,7% електроенергії від загальних витрат по області.
Провідною у структурі промисловості області за споживанням енергоносіїв залишається переробна промисловість. На забезпечення технологічних потреб нею було використано 94% теплоенергії та 73,1% електроенергії від споживання промисловістю.
Основні обсяги теплоенергії та електроенергії споживалися підприємствами м.Харкова: теплоенергії – 62,7% загальних витрат області, електроенергії – 69,6%. Райони області використали 28,7% та 20,7% відповідно. Решта цих ресурсів була спожита містами обласного підпорядкування. Найбільші обсяги витрат котельно-пічного палива (68,5%) припадали на райони області.

____________
*Дані сформовані по колу підприємств, які звітували за формами державних статистичних спостережень
№ 11–МТП “Звіт про результати використання палива, теплоенергії та електроенергії”, № 11–ер “Звіт про витрати палива, теплоенергії та електроенергії”.

В.о. начальника Головного
управління статистики
у Харківській області О.Г.Мамонтова