Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Використання енергетичних матеріалів та продуктів перероблення нафти підприємствами і організаціями Харківської області за січень-червень 2011р.*

За січень–червень 2011 році підприємствами та організаціями області було використано 3585,2 тис.т умовного палива, що на 0,1% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Це відбулося за рахунок збільшення обсягів споживання дров для опалення на 18%. Поряд з цим, зменшилося споживання вугілля кам’яного на 10,9%, бензину моторного – на 4,5%, пропану і бутану скраплених – на 10,1%, газойлів (палива дизельного) – на 0,2%. 
Станом на 1 липня 2011р. запаси енергетичних матеріалів та продуктів перероблення нафти складали 492,3 тис.т умовного палива, що на 34,2% більше, ніж на відповідну дату минулого року. Це відбулося за рахунок збільшення залишків вугілля кам’яного на 48,5% та газойлів (палива дизельного) на 3,4%. При цьому, залишки бензину моторного зменшилися на 26%.

____________
* Інформація наведена по колу підприємств , які звітували за формою № 4 - МТП (піврічна, св) “Звіт про залишки і використання енергетичних матеріалів та продуктів перероблення нафти”.


Заступник начальник
Головного управління
статистики у Харківській області О.Г.Мамонтова