Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Виконання будівельних робіт підприємствами Харківської області за січень-липень 2011 рік*

У січні–липні 2011р. підприємствами області виконано власними силами будівельних робіт на суму 1846015 тис. грн., що у порівнянних цінах становить 103,7% до обсягів будівництва у відповідному періоді попереднього року.
Зростання обсягів будівництва у січні–липні 2011р. проти відповідного періоду попереднього року відбулося за наступними видами будівельної діяльності: підготовка будівельних ділянок (на 21,8%), установлення інженерного устатковання будівель та споруд (на 64,4%).
На загальну тенденцію найбільше вплинула діяльність підприємств, що займаються будівництвом будівель і споруд (частка яких у загальному обсязі становить 90,0%). Серед них значно збільшили обсяги робіт підприємства, що здійснюють будівництво інших споруд (в 2,2р.б.) і роботи з будівництва доріг, аеродромів та улаштування поверхні спортивних споруд (на 13,3%.). Також наростили обсяги робіт підприємства, що займаються загальнобудівельними роботами (на 14,3%). Але, підприємства, які займаються іншими будівельними роботами (42,6% до загального обсягу виконаних будівельних робіт) скоротили обсяги робіт у порівнянні з відповідним періодом минулого року на 12,3%.
У звітному періоді виконано будівельні роботи у: м. Харкові, 5 містах обласного значення та 10 районах області. Обсяги будівництва збільшились порівняно з січнем–липнем 2010р. по м.Харкову (окрім Дзержинського та Комінтернівського районів). Водночас відбулось зменшення обсягів виконаних будівельних робіт по містах обласного значення (окрім м.Чугуєва) та по районах області.
З початку року не працювали 25,1% від загальної кількості будівельних підприємств, що звітували за січень–липень 2011р.
За обсягами виконаних будівельних робіт серед регіонів України Харківська область посідає четверте місце (попереду м. Київ, Донецька та Дніпропетровська області).
_______________
*За даними великих, середніх і вагомих за обсягами малих підприємств.

Заступник начальника
Головного управління статистики у Харківській області О.Г.Мамонтова