Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Введення в дію нежитлових будівель, інженерних споруд та потужностей в Харківській області за I квартал 2011 року

Згідно зі статистичною звітністю про реалізацію дозволу на виконання будівельних робіт за січень–березень 2011р. було введено в дію 13 нежитлових будівель (промислових та для надання послуг населенню). Частка вартості введених в дію нежитлових будівель, інженерних споруд та потужностей у загальному обсязі основних фондів введених по області об’єктів дорівнює 64,3% (210,1 млн.грн.).
У I кварталі 2011р. завершено будівництво (реконструкцію або розширення) й уведено в експлуатацію ряд виробничих потужностей, серед яких цехи: з виробництва облицювальних матеріалів з природного каменю – потужністю 2,0 тис.м2; з виробництва меблів – потужністю 20870 тис.грн; котельня промислова – потужністю 13,52 Гкал; котельня районна – потужністю 0,39 Гкал/год та інші.
Введено в експлуатацію об’єкти газифікації протяжністю – 61,98 км, вартістю основних фондів 19219 тис.грн.
Введення в дію нежитлових будівель, інженерних споруд та потужностей підприємствами та організаціями Харківської області здійснюється в основному за рахунок власних коштів підприємств. Кошти державного бюджету складають 0,2% від фактичної вартості основних фондів усіх введених по області об’єктів.

 

 

Заступник начальника
Головного управління статистики О.Г.Мамонтова