Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Введення в дію житла (включаючи індивідуальне житлове будівництво) та інших будівель і споруд соціального призначення в Харківській області за I квартал 2011 року

Згідно зі статистичною звітністю про реалізацію дозволу на виконання будівельних робіт за січень–березень 2011р. вартість введеного в дію житла та інших будівель і споруд соціального призначення дорівнює 116,7 млн.грн., або 35,7% від загального обсягу основних фондів по всіх введених в дію об’єктах в області.
Забудовниками введено в експлуатацію 60 житлових будівель загальною площею 33,4 тис.м2, що становить 41,7% до відповідного періоду минулого року, вартістю основних фондів 105,9 млн.грн.
Кількість квартир у введених житлових будівлях – 399, що на 39,2% менше, ніж за відповідний період минулого року.
Індивідуальними забудовниками збудовано майже третина (31,3%) загального обсягу житла по області (за січень–березень 2010р. – 39,5%).
Питома вага введеного у сільській місцевості житла дорівнює 35,2% до загального вводу житла.
По об’єктах соціальної сфери закінчено реконструкцію медичного центру на 216,0 м2 загальної площі та збудовано спортивно-оздоровчий комплекс на 49 місць.
Серед регіонів України за обсягами введеного житла Харківська область займає тринадцяте місце, а за темпами – двадцять п’яте.


Заступник начальника
Головного управління статистики у Харківській області О.Г.Мамонтова