Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Виконання будівельних робіт підприємствами Харківської області за січень-квітень 2011 рік*

У січні–квітні 2011р. підприємствами області виконано власними силами будівельних робіт на суму 944387 тис.грн., що у порівнянних цінах становить 105,9% до обсягів будівництва у відповідному періоді попереднього року.
Зростання обсягів будівництва у січні–квітні 2011р. проти відповідного періоду попереднього року відбулося за всіма основними видами будівельної діяльності, крім робіт з завершення будівництва, обсяги яких скоротились на 35,3%.
На загальну тенденцію найбільше вплинула діяльність підприємств, що займаються будівництвом будівель і споруд (частка яких у загальному обсязі становить 93,0%). Серед них значно збільшили обсяги робіт підприємства, що здійснюють будівництво доріг, аеродромів та улаштування поверхні спортивних споруд (у 12,9 р.б.). Також наростили обсяги робіт підприємства, що займаються загальнобудівельними роботами (на 15,9%). Але, підприємства, які займаються іншими будівельними роботами (47,5% до загального обсягу виконаних будівельних робіт) скоротили обсяги робіт у порівнянні з відповідним періодом минулого року на 10,0%.
У звітному періоді виконано будівельні роботи у: м. Харкові, 4 містах обласного значення та 9 районах області. Обсяги будівництва збільшились порівняно з січнем–квітнем 2010р. по м.Харкову (окрім Дзержинського, Комінтернівського, Ленінського та Жовтневого районів) та містах обласного значення (окрім м.Лозова та м.Люботин). По районах області відбулось зменшення обсягів виконаних будівельних робіт (окрім Нововодолазького району).
З початку року не працювали 34,5% від загальної кількості будівельних підприємств, що звітували за січень–квітень 2011р.
За обсягами виконаних будівельних робіт серед регіонів України Харківська область посідає третє місце (попереду м. Київ та Донецька область).
_______________
*За даними великих, середніх і вагомих за обсягами малих підприємств.


Заступник начальника
Головного управління статистики у Харківській області О.Г.Мамонтова