Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Виконання будівельних робіт підприємствами Харківської області за січень-березень 2011 рік*

У січні–березні 2011р. підприємствами області виконано власними силами будівельних робіт на суму 703525 тис.грн., що у порівнянних цінах становить 107,4% до обсягів будівництва у відповідному періоді попереднього року.
Зростання обсягів будівництва у січні–березні 2011р. проти відповідного періоду попереднього року відбулося за всіма основними видами будівельної діяльності.
На загальну тенденцію найбільше вплинула діяльність підприємств, що займаються будівництвом будівель і споруд (частка яких у загальному обсязі становить 92,7%). Серед них значно збільшили обсяги робіт підприємства, що здійснюють будівництво доріг, аеродромів та улаштування поверхні спортивних споруд (у 29,1 р.б.). Також наростили обсяги робіт підприємства, що займаються загальнобудівельними роботами (на 24,4%).
У звітному періоді виконано будівельні роботи у: м. Харкові, 4 містах обласного значення та 6 районах області. Обсяги будівництва збільшились порівняно з січнем–березнем 2010р. по: м.Харкову (окрім Дзержинського, Ленінського та Жовтневого районів), містах обласного значення (окрім м.Ізюма та м.Люботина), районах області (окрім Вовчанського, Красноградського та Харківського).
З початку року не працювали 37,9% від загальної кількості будівельних підприємств, що звітували за січень–березень 2011р.
За обсягами виконаних будівельних робіт серед регіонів України Харківська область посідає третє місце (попереду м. Київ та Донецька область).
_______________
*За даними великих, середніх і вагомих за обсягами малих підприємств.

Перший заступник начальника
Головного управління статистики у Харківській області І.Г.Наумов