Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Виконання будівельних робіт підприємствами Харківської області за січень 2011 рік

У січні 2011р. підприємствами області виконано власними силами будівельних робіт на суму 207566 тис.грн., що у порівнянних цінах становить 101,2% до обсягів будівництва у відповідному періоді попереднього року.
Збільшення обсягів будівельних робіт проти січня попереднього року відбулося за наступними видами будівельної діяльності: підготовка будівельних ділянок (на 40,9%) та установлення інженерного устатковання будівель та споруд (у 2,8 раза).
В той же час відбулось зменшення обсягів будівництва будівель і споруд (на 3,9%) та робіт з завершення будівництва (на 91,5%).
У звітному періоді виконано будівельні роботи у: м. Харкові, 3 містах обласного значення та 4 районах області. Обсяги будівництва збільшились порівняно з січнем 2010р. по: м.Харкову (окрім Київського, Комінтернівського, Ленінського та Жовтневого районів), місті обласного значення Чугуєві, Дергачівському та Харківському районах області.
З початку року не працювали 56,5% від загальної кількості будівельних підприємств, що звітували за січень 2011р.
За обсягами виконаних будівельних робіт серед регіонів України Харківська область посідає другє місце (попереду м. Київ).
_______________
За даними великих, середніх і вагомих за обсягами малих підприємств.
 
 
Перший заступник начальника
Головного управління статистики   у Харківській області                                                                        І.Г.Наумов