Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Виконання будівельних робіт підприємствами Харківської області за 2010 рік*

У 2010 р. підприємствами області виконано власними силами будівельних робіт на суму 3089080 тис.грн., що у порівнянних цінах становить 91,6% до обсягів будівництва у 2009р. 
Зниження обсягів будівельних робіт проти відповідного періоду попереднього року відбулося майже за всіма основними видами будівельної діяльності (окрім робіт з завершення будівництва, обсяг яких збільшився на 25,7%).
На загальну тенденцію найбільше вплинула діяльність підприємств, що займаються будівництвом будівель і споруд (частка яких у загальному обсязі становить 93,2%). Серед них скоротили обсяги робіт підприємства, що здійснюють будівництво будівель (на 16,9%) та обсяги будівництва інших будівельних робіт (на 0,4%).
У звітному періоді виконано будівельні роботи у: м. Харкові, 6 містах обласного підпорядкування та 12 районах області. Обсяги будівництва скоротились порівняно з 2009р. по: м.Харкову (окрім Київського, Московського та Жовтневого районів), 4 містах обласного підпорядкування (окрім м. Ізюма та м.Люботина), 9 районах області (окрім Валківського, Дергачівського та Нововодолазького районів).
З початку року не працювали 23,2% від загальної кількості будівельних підприємств, по колу підприємств, що звітували за 2010р.
За обсягами виконаних будівельних робіт серед регіонів України Харківська область посідає третє місце (попереду м.Київ та Донецька область).
_______________
*За даними великих, середніх і вагомих за обсягами малих підприємств.


Перший заступник начальника
Головного управління статистики у Харківській області  І.Г.Наумов