Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Виконання будівельних робіт підприємствами Харківської області за січень–жовтень 2010р.

У січні–жовтні 2010р. підприємствами області виконано власними силами будівельних робіт на суму 2390813 тис.грн., що у порівнянних цінах становить 89,9% до обсягів будівництва у відповідному періоді попереднього року.
 
Структура будівельних робіт за видами будівельної діяльності в порівнянні з січнем–жовтнем 2009р. майже не зазнала змін.
Скорочення обсягів будівельних робіт проти відповідного періоду попереднього року відбулося майже за всіма основними видами будівельної діяльності (окрім робіт з завершення будівництва, обсяг яких збільшився на 23,4%).
 
На загальну тенденцію найбільше вплинула діяльність підприємств, що займаються будівництвом будівель і споруд (частка яких у загальному обсязі становить 93,3%). Серед них значно скоротили обсяги робіт підприємства, що здійснюють будівництво будівель (на 24,2% проти січня–жовтня попереднього року).
 
Темп робіт з установлення інженерного устатковання будівель та споруд (частка якого у загальному обсязі становить 6,2%) знизився на 8,9% проти відповідного періоду попереднього року.
 
У звітному періоді виконано будівельні роботи у: м.Харкові, 6 містах обласного підпорядкування та 10 районах області. Обсяги будівництва скоротились порівняно з попереднім періодом 2009р. по: м.Харкову (окрім Київського, Жовтневого та Червонозаводського районів), 4 містах обласного підпорядкування (окрім м.Куп’янська та м.Люботина), 6 районах області (окрім Валківського, Дергачівського, Нововодолазького та Харківського районів) за рахунок зменшення обсягів будівництва житла, будівництва та капітального ремонту доріг.
 
З початку року не працювали 25,9% від загальної кількості будівельних підприємств, по колу підприємств, що звітували за січень–жовтень 2010р.
За обсягами виконаних будівельних робіт серед регіонів України Харківська область посідає третє місце (попереду м.Київ та Донецька область).
_______________
1За даними великих, середніх і вагомих за обсягами малих підприємств.
 
 
 
Заступник начальника
Головного управління статистики                   О.Г.Мамонтова