Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Виконання будівельних робіт підприємствами Харківської області за січень-вересень 2010 р.

У січні–вересні 2010р. підприємствами області виконано власними силами будівельних робіт на суму 2108047 тис.грн., що у порівнянних цінах становить 94,4% до обсягів будівництва у відповідному періоді попереднього року.
Структура будівельних робіт за видами будівельної діяльності в порівнянні з січнем–вереснем 2009р. майже не зазнала змін.
Скорочення обсягів будівельних робіт проти відповідного періоду попереднього року відбулося майже за всіма основними видами будівельної діяльності (окрім робіт з завершення будівництва, обсяг яких збільшився на 24,9%).
На загальну тенденцію найбільше вплинула діяльність підприємств, що займаються будівництвом будівель і споруд (частка яких у загальному обсязі становить 93,3%). Серед них значно скоротили обсяги робіт підприємства, що здійснюють будівництво будівель (на 14,2% проти січня–вересня попереднього року).
Темп робіт з установлення інженерного устатковання будівель та споруд (частка якого у загальному обсязі становить 6,3%) знизився на 4,2% проти відповідного періоду попереднього року.
У звітному періоді виконано будівельні роботи у: м.Харкові, 6 містах обласного підпорядкування та 10 районах області. Обсяги будівництва скоротились порівняно з попереднім періодом 2009р. по: м.Харкову (окрім Київського та Червонозаводського районів), 4 містах обласного підпорядкування (окрім м.Куп’янська та м.Люботина), 6 районах області (окрім Валківського, Дергачівського, Нововодолазького та Шевченківського районів) за рахунок зменшення обсягів будівництва житла, будівництва та капітального ремонту доріг.
З початку року не працювали 26,7% від загальної кількості будівельних підприємств, по колу підприємств, що звітували за січень-вересень 2010р.
За обсягами виконаних будівельних робіт серед регіонів України Харківська область посідає третє місце (попереду м.Київ та Донецька область).
_______________
Прим.: За даними великих, середніх і вагомих за обсягами малих підприємств.
Заступник начальника
 

Головного управління статистики у Харківській області О.М.Ракітіна