Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Виконання будівельних робіт підприємствами Харківської області за січень–травень 2010р.

У січні–травні 2010р. підприємствами області виконано власними силами будівельних робіт на суму 939269 тис.грн., що у порівнянних цінах становить 91,3% до обсягів будівництва у відповідному періоді попереднього року.
Структура будівельних робіт за видами будівельної діяльності в порівнянні з січнем–травнем 2009р. майже не зазнала змін.
Скорочення обсягів будівельних робіт проти відповідного періоду попереднього року відбулося за всіма основними видами будівельної діяльності.
На загальну тенденцію найбільше вплинула діяльність підприємств, що займаються будівництвом будівель і споруд (частка яких у загальному обсязі становить 93,8%). Серед них значно скоротили обсяги робіт підприємства, що здійснюють будівництво будівель (на 32,5% проти січня–травня попереднього року).
Темп робіт з установлення інженерного устатковання будівель та споруд (частка якого у загальному обсязі становить 5,9%) знизився на 3,6% проти відповідного періоду попереднього року.
У звітному періоді виконано будівельні роботи у: м.Харкові, 5 містах обласного підпорядкування та 9 районах області. Обсяги будівництва скоротились порівняно з попереднім періодом 2009р. по: м.Харкову (окрім Червонозаводського району), 4 містах обласного підпорядкування (окрім м.Люботина), 6 районах області (окрім Дергачівського, Красноградського та Харківського) за рахунок зменшення обсягів будівництва житла, будівництва та капітального ремонту доріг.
З початку року не працювали 34,8% від загальної кількості будівельних підприємств.
За обсягами виконаних будівельних робіт серед регіонів України Харківська область посідає третє місце (попереду м.Київ та Донецька область).

_______________
1За даними великих, середніх і вагомих за обсягами малих підприємств.

Заступник начальника
Головного управління статистики О.Г.Мамонтова