Результати Всеукраїнських змагань зі стрільби з луку на Кубок олімпійського чемпіона Віктора Рубана

ПРЕС – РЕЛІЗ

12 лютого 2012 року у м. Харкові, на спортивній базі КЗ ШВСМ (вул. Динамівська, 5а ) завершились Всеукраїнські змагання зі стрільби з луку на Кубок олімпійського чемпіона Віктора Рубана.
Всього у змаганнях прийняло участь 262 спортсмена серед них представники команд з Росії, Польщі, США, а серед лучників України - представники Сумської, Київської, Донецької, Рівненської, Львівської та Харківської областей.
У перший день змагань - 9 лютого, спортсмени проводили офіційне тренування (пристрілка), у другий день змагань - 10 лютого, спортсмени стріляли кваліфікаційні змагання у особистої першості на дистанції 18 метрів. Після першої дистанції у кваліфікаційному раунді у жінок лідирувала Гольянова Світлана, у чоловіків - Дубік Олексій, який на цих змаганнях уперше виконав норматив майстра спорту міжнародного класу, обидва представники м. Харкова.
В передостанній день змагань спортсмени розіграли повний комплект винагород у особистій першості серед класичного лука у дорослих та юнацьких категоріях та серед блочного луку у дорослій категорії.
У ході запеклої боротьби у представників класичного лука в категорії – дорослі, переможцями та призерами змагань стали:
2 місце – Бережна Тетяна (ШВСМ,м. Харків);
3 місце – Шаболітова Катерина (м. Львів).
В категорії – юнаки 1995-96 р.н. та молодше, переможцями та призерами змагань стали:
у особистій першості серед чоловиків:
1 місце – Шиянов Олександр (ХДУФК №1, м. Харків);
2 місце – Крючков Дмитро (ХДУФК №1, м. Харків);
3 місце – Сівальньов Руслан (КЗ ХМ СДЮСШОР «Комунар», м. Харків);
1 місце – Лаптій Ольга (ХДУФК №1, м. Харків);
2 місце – Кириченко Марина (КЗ ХМ СДЮСШОР «Комунар», м. Харків);
3 місце – Рожкова Євгенія (ХДУФК №1, м. Харків).
В категорії – юнаки 1998 р.н. та молодше, переможцями та призерами змагань стали:
1 місце – Головко Марк (КЗ ХМ СДЮСШОР «Комунар», м. Харків);
2 місце – Риндік Ігор (КЗ ХМ СДЮСШОР «Комунар», м. Харків);
3 місце – Сабо – Поліщук Назар ( м. Черкаси);
у особистої першості серед жінок:
1 місце – Романова Дар’я (м. Луганськ);
2 місце – Михайленко Юля (м. Київ);
3 місце – Шауліна Марина (Росія, м. Рязань).
3 місце – Школьная О.( м. Львів).
В останній день змагань у командній першості серед класичного лука у чоловіків перемогу здобула команда - Харків – ШВСМ, другою стала команда - Харків - КЗ ХМ СДЮСШОР «Комунар», третіми стали представники Донецької області. Серед жіночих команд перемогу здобула команда – Харків - ХДУФК №1, срібним призером стала команда - Харків – ШВСМ та бронзовими призерами стала команда м. Києва. Серед юнаків переможцями стала команда Харків - ХДУФК №1 серед дівчат перемогу здобула команда Харків - КЗ ХМ СДЮСШОР «Комунар»
У командній першості серед блочного лука у чоловіків перемогу здобула команда міста Львів, другими стали представники Вінницької області, бронзову винагороду отримали харків’яни. Серед жіночих команд перемогу здобула також команда з міста Львів, срібним призером стала команда міста Харкова та бронзовими призерами стала команда м. Києва.