ОФИЦИАЛЬНЫЙ ВЕБ-САЙТХАРЬКОВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ
ГОСУДАРСТВЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад у Департаменті соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації.

28 марта 2016 | 16:00

Департамент соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
- головного спеціаліста відділу пільг та житлових субсидій управління соціальних гарантій Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації;
- головного спеціаліста відділу адресних соціальних виплат управління соціальних гарантій Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації.
Вимоги до конкурсантів: вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.
Стаж роботи за фахом на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року, або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3 років, досконале володіння державною мовою, знання основних принципів роботи на комп'ютері. Післядипломна освіта у сфері управління: магістр державного управління за відповідною спеціалізацією.
Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.
Додаткові відомості про умови конкурсу можна одержати у секторі кадрової роботи Департаменту за телефоном: 705-26-95.

 

Директор Департаменту                                                                                                                                  Ю.І. Шпарага

Версия для печати Поделиться:


Вверх