Ганна Ушеніна – бронзова призерка чемпіонату Європи

З 8 по 19 квітня в Словаччині відбувся особистий чемпіонат Європи серед жінок. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

Участь у змаганні взяли 144 спортсменки з 30 країн Європи. Україну представляли 11 шахісток, у тому числі і харків’янка Ганна Ушеніна, яка виборола бронзову медаль.

За підсумками 11 турів Ганна набрала вісім очок. Вона виграла в п’яти матчах та шість зіграла внічию.

Вісім очок за підсумками змагань було і на рахунку Нани Дзангідзе з Грузії, але за додатковими показниками грузинка обійшла Ушеніну та посіла друге місце.

За підсумками чемпіонату 14 кращих шахісток отримали путівки на чемпіонат світу. Серед них - три українки: Ганна Ушеніна, киянка Юлія Осьмак (11-е місце) та львів’янка Марія Музичук (14-е місце).