Катерина Сердюк перемогла на міжнародних змаганнях з лижних перегонів

Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

З 12 по 14 січня на навчально-спортивній базі зимових видів спорту «Тисовець» у Львівській області відбулися міжнародні FIS змагання з лижних перегонів, на яких золоту медаль у спринті завоювала харківська спортсменка.

Участь у змаганнях взяли лижники з України, Болгарії, Білорусі та Казахстану. На спринтерській дистанції 1.6 км класичним стилем серед жінок переможно виступила харків’янка Катерина Сердюк. Вона була першою на фініші, випередивши суперниць з Казахстану, які посіли, відповідно, друге та третє місце.

У кроці від п’єдесталу Катерина опинилася в перегонах вільним стилем, посівши четверте місце. Перемогу тут святкувала Валерія Туленєва з Казахстану.

У жіночих перегонах класичним стилем на 5км Катерина Сердюк була на фініші сьомою, а першою фінішувала Тетяна Антипенко з Сумської області.

Ці змагання були рейтинговими і дуже важливими напередодні Олімпіади-2018, адже в лижних перегонах продовжується боротьба за олімпійські ліцензії.