Борці Харківщини здобули медалі Кубку України

У Броварах завершились змагання з вільної боротьби серед чоловіків та жінок.

Участь у них взяли найсильніші борці країни. За підсумками Кубку на рахунку збірної Харківської області були 1 золота, 1 срібна та 3 бронзові медалі.

Переможцем Кубку в ваговій категорії до 86кг став Мраз Джафарян. Він успішно дійшов до фіналу, де здолав киянина Степана Томашевського.

Срібним призером у ваговій категорії до 79кг став харківський борець Адлан Батаєв, який у фіналі поступився Рустаму Дудаєву з Одеської області.

Бронзові медалі в змаганнях серед чоловіків здобули Геворг Абраамян (вагова категорія - до 57кг) та Денис Бороган (вагова категорія - до 61кг).

У змаганнях серед жінок на рахунку харківських спортсменок була лише одна бронзова нагорода, яку у ваговій категорії до 59кг виборола Катерина Шакалова. У цій же вазі ще одна харків’янка Карина Заморська посіла четверте місце.