Роман Труш здобув «золото» чемпіонату Європи з самбо

Участь у змаганнях, які відбулись 2 та 3 грудня в хорватському місті Пореч, взяли 168 самбістів з 18 країн.

У складі збірної України Харківську область представляли шість спортсменів, та усі повертаються додому з нагородами, виборовши 1 золоту, 4 срібні та 1 бронзову медаль.

Чемпіоном Європи з самбо серед кадетів до 66кг став Роман Труш. Харків’янин успішно дійшов до фіналу, де здолав росіянина Єгора Шалигіна.

Срібними призерами чемпіонату Європи стали: Данило Мовчан (вагова категорія - до 42кг), Кирило Солоха (вагова категорія - до 50кг), Данило Вегієв (вагова категорія - до 60кг), Назар Зубков (вагова категорія - до 72кг).

Бронзову медаль завоювала в ваговій категорії понад 70кг Анастасія Краснікова.

За підсумками чемпіонату збірна України здобула 1 золоту, 9 срібних та 5 бронзових нагород.