Владислав Грико здобув шість медалей Кубку України

1 золоту, 1 срібну та 4 бронзові нагороди здобув харківський спортсмен на Кубку України зі спортивної гімнастики.

Змагання відбулися в Києві з 13 по 16 червня. Харківську область гідно представив учасник Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро Владислав Грико. Він став переможцем змагань у вправах на брусі, а також, поступившись киянину Андрію Сенічкіну, посів друге місце у вправах на коні та здобув бронзові нагороди у вправах на кільцях, поперечині та вільних вправах.

Ще одну бронзову медаль Владислав завоював у командних змаганнях. Разом із ним команду «Динамо» представляли Микола Сенюхін з Кіровоградської області, Максим Василенко з Херсонської області та Ігор Радівілов з Донецької області. Срібними призерами стали гімнасти з ФСТ «Спартак-1», а переможцями Кубку в командних змаганнях – кияни зі Збройних сил України.

Ще в одному виді змагань – багатоборстві - Владислав Грико посів четверте місце.