Олександр Белінський здобув медалі всесвітньої Універсіади

З 29 січня по 8 лютого в казахському місті Алмати проходять змагання XXVIII Всесвітньої зимової Універсіади, дворазовим призером якої вже став студент Харківської держакадемії фізкультури та спорту.

В Універсіаді беруть участь близько 2000 студентів з понад ніж 55 країн світу, які борються за медалі в 12 зимових видах спорту. Україну представляє 61 спортсмен, в тому числі і студенти харківських вишів.

За підсумками перших трьох днів змагань на рахунку українців - 1 срібна та 3 бронзові медалі. З них дві «бронзи» здобув харківській сноубордист Олександр Белінський, який посів треті місця в паралельному гігантському слаломі та гігантському слаломі.

У «бронзовому фіналі» паралельного гігантського слалому Олександр випередив поляка Міхала Новачика, а у боротьбі за третє місце в гігантському слаломі переміг росіянина Владислава Хурамшина. Золоті медалі на цих дистанціях дісталися росіянину Богдану Богданову.

Змагання зі сноуборду на Універсіаді тривають. Попереду у чоловіків -  боротьба ще за три комплекти медалей.