Максим Кравченко здобув «срібло» всеукраїнського турніру

З 12 по 17 липня в Хмельницькому відбувся Всеукраїнський турнір з боксу серед молоді пам’яті Євгена Кужельного.

Участь в змаганнях, присвячених пам’яті засновника хмельницької школи боксу, взяли спортсмени з 17 областей України.

В суперважкій ваговій категорії понад 91кг Харківщину представляв Максим Кравченко. В півфіналі харківський боксер за одноголосим рішенням суддів 3:0 переміг Івана Повханича з Закарпатської області, але у наступному поєдинку за «золото» поступився 0:3 В’ячеславу Гаврилюку з Хмельницької області.

В медальному заліку з єдиною срібною нагородою збірна Харківської області посіла  дев’яте місце, а перемогу з трьома золотими та бронзовою нагородою святкували господарі рингу – боксери Хмельницької області.