Харківські борці перемогли у Тернополі

З 10 по 12 липня відбувся Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед юніорів пам'яті президента Федерації греко-римської боротьби Тернопільської області Євгена Ворка.

Переможцем турніру став Семен Новіков. У півфіналі вагової категорії до 84 кг харків’янин переміг цьогорічного чемпіона України серед юніорів киянина Степана Шелемеха та вийшов у фінал, де його суперником став вихованець маріупольської школи боротьби, чемпіон світу серед кадетів Дмитро Кияшок. Проте гучний титул суперника не злякав Семена, який переможно завершив поєдинок.

Бронзову медаль турніру в ваговій категорії до 74кг здобув харків’янин Ясаф Зейналов. Про це повідомляють у Департаменті у справах молоді та спорту ХОДА.