Володимир Слинько здобув «золото» чемпіонату світу

Змагання з сучасного п’ятиборства серед ветеранів відбулися в чеській Празі.

Харків’янин став чемпіоном світу в віковій категорії «40+». За сумою п’яти видів програми на рахунку Володимира було 1435 очок, свого найближчого суперника Себастьяна Діца з Німеччини він обійшов на 12 очок. Бронзову нагороду в цій віковій категорії виборов росіянин Юрій Полонський.

В командному турнірі Володимир Слинько разом з іншими харківськими спортсменами - Олександром Господиновим та Юрієм Гунько - виборов «срібло». На рахунку української команди було 4027 очок. Переможцем стала російська команда – 4167очок, а бронзові медалі чемпіонату дісталися ще одній українській команді, до складу якої увійшли В’ячеслав Бєлов, Ігор Мазур та Віталій Виборов.

Загалом на цьому чемпіонаті світу українські ветерани-п’ятиборці здобули 2 золоті, 2 срібні та 2 бронзові нагороди.