Харківські борці перемогли на «Чорному морі»

Дві золоті медалі привезли Тітал Джафарян та Данило Картавий зі Всеукраїнського турніру з вільної боротьби «Чорне море», який відбувся в Одесі.

В змаганнях взяли участь спортсмени майже зі всіх областей України, а також гості з Молдови та Грузії. За підсумками турніру борці Харківської області - Тітал Джафарян та Данило Картавий - стали переможцями в вагових категоріях до 65кг та 125кг відповідно.

На шляху до «золота» Тітал Джафарян переміг суперників зі Львова, Києва, Грузії, а у фіналі - одесита Степана Реджепова.

Данило Картавий святкував перемогу над борцями з Хмельницької та Дніпропетровської областей, а у фіналі переміг Михайла Доценка зі Львова. Про це повідомляють у Департаменті у справах молоді та спорту ХОДА.