Харків’янки перемогли на Кубку України з синхронного плавання

Змагання серед юніорів відбулись з 17 по 19 травня в басейні «Локомотив».

В чемпіонаті взяли участь понад 70 спортсменок з Харківської, Одеської, Миколаївської областей та міста Київ.

За підсумками Кубку абсолютними переможцями, здобувши золоті медалі в усіх видах програми, стали синхроністки з команди «Харківська область-1», до складу якої увійшли Єлизавета Яхно, Яна Нарежна, Валерія Бережна, Вероніка Гришко, Марія Алексєєва, Владислава Алексєєва, Аліна Шинкаренко, Олександра Коваленко, Мар’яна Серікова, Анна Носова, Марія Якушева та Катерина Ткачова.

Друге місце в загальному заліку, зібравши усі срібні нагороди, посіла команда «Харківська область-2», до складу якої увійшли Олександра Бурдова, Дарина Корнєєва, Олександра Даниленко, Євангєліна Клименко, Анастасія Кулик, Євгенія Лихман, Ірина Савенко, Марта Фєдіна, Валерія Шило, Дарина Шевцова, Олеся Дерев’янченко та Валерія Кріцина.

В «соло» з результатом 162,6240 бала перемогла Яна Нарежна. Друге місце посіла Марта Федіна - 153,6930 бала. Третє місце було за київською спортсменкою Єлизаветою Подопригорою  - 139,4700 бала.

В змаганнях дуетів перемогу здобули Яна Нарежна і Єлизавета Яхно - 162,5363. Срібні медалі вибороли Олександра Бурдова та Дарина Корнєєва -149,7513 бала. «Бронзу» з результатом 141,7302 бала здобули киянки Катерина та Софія Стуленкови – 141,7302 бала.

В програмі груп команда «Харківська область-1» перемогла з результатом 160,5500 бала. Друге місце з результатом 147,9621 бала було за командою «Харківська область-2», а третє виборола команда «Київ-1» – 133,9401 бала.

В «комбі» з результатом 87,5500бала знову перемогла команда «Харківська область-1». Виступ команди «Харківська область-2» оцінили в 83,4000 бала, що принесло їй срібні нагороди. А замкнула трійку призерів команда «Київ-1», отримавши від суддів 79,7000 бала.

Цей чемпіонат був одним з етапів підготовки збірної України до юніорського чемпіонату світу з синхронного плавання, який в липні цього року відбудеться в російському місті Казань.