Ярослав Фільчаков завоював «бронзу» чемпіонату Європи з боротьби

Змагання стартували 29 березня у Болгарії.

В перший день молодіжного чемпіонату Європи з боротьби українці вибороли лише одну медаль, яку приніс вихованець харківської школи греко-римської боротьби. У вазі до 80кг Ярослав Фільчаков, який є єдиним представником Харківщини у складі нинішньої збірної, в стартовому поєдинку переміг суперника з Польщі, але в чвертьфіналі програв майбутньому чемпіону Лаші Гобадзе з Грузії.

В боротьбі за третє місце харків'янин здолав суперника зі Швеції, а в бронзовому фіналі переміг німця Ханеса Вагнера.

Чемпіонат триватиме ще п’ять днів. 31 березня та 1 квітня на килим вийдуть жінки, де в складі збірної України виступить харків’янка Анастасія Шустова, а потім за медалі в вільній боротьбі змагатимуться чоловіки, де Україну та Харківщину будуть також представляти Вадим Духно та Данило Картавий.