На чемпіонаті України з боксу харків’яни здобули 30 медалей

В змаганнях, які пройшли в Харкові, взяли участь 60 боксерів 2002-2003 років народження з Харківської, Полтавської, Чернігівської та Сумської областей.

Окрім медалей, боксери змагалися за путівки на фінальну частину чемпіонату України серед юнаків, яка наприкінці квітня відбудеться в Ужгороді. Харківську область представлятимуть 19 боксерів, які стали фіналістами регіонального чемпіонату.

Загалом на рідному ринзі харків’яни здобули 11 золотих, 8 срібних та 11 бронзових.

- Денис Шевердін (вагова категорія до 59кг);
- Олег Леонов (вагова категорія до 76кг).

- Владислав Кравцов (вагова категорія до 68кг);
- Вадим Ткаченко (вагова категорія до 72кг)»
- Олексій Меденцев (вагова категорія понад 76кг).

В свою чергу, бронзові медалі завоювали: Іван Галкін (вагова категорія до 35,5кг), Ігор Должиков та Олександр Позняков (вагова категорія до 38,5кг), В’ячеслав Бригаденко та Бехруз Кудусов (вагова категорія до 41,5кг), Семен Орлов (вагова категорія до 43кг), Артем Сидоренко (вагова категорія до 44,5кг), Іван Шморгун (вагова категорія до 48кг), Дмитро Пархоменко (вагова категорія до 52кг), Ростислав Родін (вагова категорія до 62кг), Дмитро Болтенко (вагова категорія понад 76кг).